Korálkový mix, skleněné perle velkodírové, bal.300 ks. 2.KVALITA. Jedná se o horší kvalitu perlí...např.vypadané kovové středy (ty se dají přilepit) nebo lehké prasklinky na skleněné části (ale o
Korálky, voskované perle, průměr 10 mm, kulaté, světle krémové, 70410. 50 ks / šň. 2. kvalita. Místy mohou mít perle lehce ošoupaný povrh.
Voskované skleněné perle, různé průměry perlí, světle krémové.
Korálky z perleťoviny L3664A 1šň/45ks
Plastové perle 10x6mm černé slzy 12šň (1800ks). Navlečené na niti, 1 šňůra - cca 150 ks. Vhodné i pro dekoraci do váz.
Mix korálků s perletí a dírkou, W0207. Vydařený mix. Balení 400 g
Korálek voskovaný, skleněný mix velikostí, krémové odstíny L1212 - 90 g
Vítáme Vás na stránkách Livo spol. s r.o. - sekce skleněné perle. Jsme exportní a importní společnost založená v roce 1991, prodáváme skleněné perle (mačkanice, ohňovky, lampové perle, voskové perle - voskovky, rokajl, m.c. broušené perle), skleněné kameny, flitry, glitry, bižuterní komponenty, dřevěné korálky, lustrové ověsy, štrasové a skleněné knoflíky, plastické a kovové borty, náboženské artikly (růžence, kříže, matičky, devocionálie), hotovou bižuterii ze skleněných perlí, štrasovou bižuterii a jiné další výrobky typické pro jablonecko.